tytuł bloga (żarcik)
niedziela, 23 sierpnia 2015
Marcin Świetlicki
chcą bym wrócił
miał serce, oddzwonił, miał czas, sumienie, bo chcą
bo chcą chcieć, bo im się rzekomo należę
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę
To tylko fragment
tego wiersza.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz